Opleiding & Beroep - Vacatures - In- en verkoper vershandel

      / home  

Terug

verkleinen vergroten

In- en verkoper vershandel

Omschrijving

Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar geschikte kandidaten voor de functie van in- en verkoper vershandel.

Over ons
MBOjobmatch is een bemiddelaar gespecialiseerd in het plaatsen van geschikte kandidaten.
Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar vast of tijdelijk personeel, stagiaires, BBL- studenten of vakantiewerkers.



De werkzaamheden
Als in- en verkoper vershandel werk je bij de groothandel of een teeltbedrijf dat zich bezighoudt met handel en verwerking van voedsel- en groenproducten. Hierbij kun je denken aan bloemen, aardappelen, groenten en fruit. Je werkt voornamelijk binnen in een vaak hectische omgeving, omdat deze producten slechts tijdelijk houdbaar zijn en de handel dus snel gaat.

Over in- en verkoper vershandel
Jij zorgt ervoor dat inkoop en verkoop van de producten goed verloopt. Je keurt producten (geur, kleur, versheid, maat, kwaliteit en wettelijke eisen) en gaat op bezoek bij kwekers om te kijken naar hun producten of om contracten te sluiten. Het inkopen gebeurt ook vaak op de veiling (via de klok). Je peilt de wensen van je klanten en overlegt over prijzen, transport en leveringsvoorwaarden. De verkoper weet wat de klant wil en bespreekt de mogelijkheden met hem – dat kan bijvoorbeeld via een productpresentatie. Als verkoper onderhandel je over de voorwaarden en sluit je een contract af. Naast de in- en verkoop ben je verder bezig met de bewerking en verzending van de producten. Jij zorgt ervoor dat de goederenstroom goed verloopt

Wat wordt er van je verwacht
Je bent commercieel ingesteld, moet goed kunnen onderhandelen en weet in te spelen op de wensen van de klant. Belangrijk is dus dat je stevig in je schoenen staat en je flexibel kunt opstellen. Je werkt in een dynamische omgeving en bent stressbestendig. Vaak werk je zelfstandig, maar het komt ook voor dat je met collega’s overlegt. Door de komst van het internet verloopt de communicatie vaak via de computer. Deze handel is vaak internationaal en daarom is het belangrijk dat je naast Nederlands ook een aantal vreemde talen spreekt.

Spreken de werkzaamheden van In- en verkoper Vershandel je aan? Solliciteer dan op deze vacature!



Werkcondities

  Niveau MBO
  Bedrijf: MBOjobmatch
  Contract type: Tijdelijk
  Contract uren: Full-time

Solliciteren

Sollicitatieformulier: Vul hieronder jouw gegevens in * verplicht
Voor- en Achternaam:*
Adres:*
Postcode en Plaats:*
Emailadres:*
Telefoonnummer:
Geslacht:
Leeftijd:
jaar Vooropleiding:
Reactie:
CV-bestand:
Controle code*: b45bfTyp de code exact over: (hoofdlettergevoelig)
 

Meer resultaten:

Gevonden in andere categorieën:

  Beroepen bekijk
  Opleidingen bekijk
  Particuliere opl. bekijk
  Instellingen bekijk
  Cursussen bekijk
  Vacatures bekijk
  Stages bekijk
  EVC-procedures bekijk
  Algemene informatie bekijk